(Фото) Местово ти е лудница, како можеш да живееш во ваков луксуз, ја прашаа фановите Ким откако им ги отвори вратите од скапата вила

(Фото) Местово ти е лудница, како можеш да живееш во ваков луксуз, ја прашаа фановите Ким откако им ги отвори вратите од скапата вила

пред 2 години

Американската ѕвезда Ким Кардашијан им ја покажа луксузната куќа на фановите, а тие и коментира дека изгледа како лудница. И рекоа дека е многу празна и изгледа депресивно. Ја прашаа и како може да живее во таков луксуз. Ким им ја покажа денвната соба, спалната и дел од купатилата.

dobivaj vesti na viber

Местото е уредено минималистички. Во просториите преувладаат неутрални бои, нешто што не ум се допадна на фановите. „Работите во куќата кои ме прават среќни“ им рече Ким.

За потсетување, Ким во понеделникот и официјално се разведе од Кание. Нивните деца ќе живеат со неа, а раперот ќе мора да плати 200.000 долари месечно алиментација. Ќе ги сноси и 50% од трошоците за образование и осигурување.

Share
Scroll to Top