(Фото) Моника Белучи сликана во Атина: Убавината не може да ја сокрие ни со масака

(Фото) Моника Белучи сликана во Атина: Убавината не може да ја сокрие ни со масака

пред 3 години

Италијанска актерка Моника Белучи беше фотографирана додека излегуваше од хотел во Атина. Таа носеше долг црвен фустан во кој изгледаше елегантно, иако стилот на облеката и беше за дневна варијанта. Сепак една од најубавите жени на светот успеа да привлече внимание и со маската на лицето.  Ниту папараците во Атина не пропуштија да ја фотографират.

Share
Scroll to Top