(Фото) Никол Потуралски го откачи Бред Пит ѝ му се врати на сопругот

(Фото) Никол Потуралски го откачи Бред Пит ѝ му се врати на сопругот

пред 4 години

Манекенка Никол Потуралски го откачи холивудскиот глумец Бред Пит и му се врати на нејзиниот сопруг, шеесет и осум годишниот германски бизнисмен и сопственик на познат ланец на ресторани, Роланд Мари.

Никол била видена во друштво на Роланд, со кого сè уште не е разведена. Двајцата биле снимени во Берлин, а фотографиите ги објави „Дејли Мејл“. Според реакцијата на фановите, Никол уживала во друштвото на Роланд и очигледно е дека решила да му каже збогум на Бред.

Претходно, Роланд за медиумите откри дека нема никаков проблем со тоа, неговата сопруга, со која има едногодишен син, да се забавува со холивудскиот глумец и дека нивната врска била отворена.

 

Share
Scroll to Top