(Фото) Ноне ја накити елката и ги падна од смеење фановите

(Фото) Ноне ја накити елката и ги падна од смеење фановите

пред 4 години

Ноне Неделковска е една од ретките што си прави шега на своја сметка. Поранешната пејачка на својот профил на Инстаграм сподели фотографија со голема елка, ама украсена со лампиони само во долниот деал. “И Ноне ја украси елката“, напиша таа, шегувајќи се со сопстевната висината, оти украсите не стасаа до посоките гранки. Фотката на Ноне измами насмевки и топ позитивнни комнтари кај нејзините фанови.

Share
Scroll to Top