(Фото) Огромен мурал од Никол Кидман се појави во Сиднеј

(Фото) Огромен мурал од Никол Кидман се појави во Сиднеј

пред 6 месеци

Огромен портрет од австралиската глумица Никол Кидман, насликан од страна на тим на уметници, се појави на една од зградите во Сиднеј во Австралија.

Група уметници, насликаа мурал кој го посветија на ликот на Кидман во новата серија на HBO The Undoing, која стана популарна ширум светот.

Австралискиот стриминг центар Binge, кој ќе ја емитува оваа серија, направи џиновски портрет во нејзина чест, а кој Никол отиде да го погледне лично.

„Фала ти Сиднеј на прославата The Undoin. Вечерва се емитува“, напиша Никол под својата објава на „Инстаграм“, под која фановите и коментираа дека изгледа чудно.

Тие и порачаа дека претерала со фотошоп и дека премногу ги заматила прстите, додека други и посочија дека тоа го направила затоа што не била дотерана.

Меѓу коментарите била и пејачката Мараја Кери, која и порачала дека ја гледала целата серија и дека и фали само уште една епизода.

 

Share

KissAnime kissanim3: Watch Wonder Egg Priority Episode 2

GoGoAnime gogo anime tv: Naruto: Shippuden (Dub) Episode 500

Scroll to Top