(Фото) Племето Џамбазови на една фотографија од пред 40 години

(Фото) Племето Џамбазови на една фотографија од пред 40 години

пред 2 години

Шоуменот и актер Игор Џамбазов постојано споделува фотографии од себе и своите најблиски, кој до сега не биле објавени . Тој сподели фотографија снимена пред повеќе од четири децении, каде е фотографиран со членовите на потесното семејство,  мајка му Анче, татко му Александар и сестра му Тања која одамна живее во Америка.

Под фотографијата тој напиша: Племето Џамбазови…

Share

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak JUJUTSU KAISEN (Dub)

anime stream AnimeFreak Bleach

AnimeFreak JUJUTSU KAISEN

watch anime dub My Hero Academia

anime online Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

tải go88
Scroll to Top