(Фото) По аферата со маж ѝ на Карлеуша, Ана Јовановиќ секси во кревет

(Фото) По аферата со маж ѝ на Карлеуша, Ана Јовановиќ секси во кревет

пред 3 години

Сексапилната бринета Ана Јовановиќ и наводната врска со сопругот на Јелена Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ, ја запали Србија во последните неколку дена.

Убавата блогерка и креаторка се огласи по објавувањето на озборувањата и рече дека станува збор за лага, која повреди две семејства и деца, по што и самата Јелена ѝ испратила јавна поддршка.

На нејзиниот инстаграм-профил има низа секси разголени фотографии, а сега објави нова и ги забрани коментарите. Легната во кревет, гола, се покри со чаршав и ја крена ногата.

 

 

 

Share
Scroll to Top