(Фото) По објавата за абортусот Меган и Хари првпат низ улиците на Беверли Хилс

(Фото) По објавата за абортусот Меган и Хари првпат низ улиците на Беверли Хилс

пред 1 година

Меган Маркл и принцот Хари во неделата беа забележани по улиците на Беверли Хилс во пресрет на Божиќ кој двојката првапат ќе го слави во Калифорнија. Тие беа облечени во удобна зимска облека со црни маски за лице, кои одговараа на темниот аутфит на Меган.

Нивното неодамнешно излегување во Беверли Хилс доаѓа помалку од еден месец откако Меган откри дека имала спонтан абортус во јули. Таа за „Њујорк Тајмс“ раскажа за времето поминато во болницата со Хари.

 

 

Share

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

watch anime dub AnimeDao Bleach (Dub)

anime website AnimeDao Demon Slayer: Entertainment District Arc

AnimeDao Josee, the Tiger and the Fish Episode Full

Tokyo Revengers

free anime SK8 the Infinity (Dub)

Scroll to Top