(Фото) По објавата за абортусот Меган и Хари првпат низ улиците на Беверли Хилс

(Фото) По објавата за абортусот Меган и Хари првпат низ улиците на Беверли Хилс

пред 9 месеци

Меган Маркл и принцот Хари во неделата беа забележани по улиците на Беверли Хилс во пресрет на Божиќ кој двојката првапат ќе го слави во Калифорнија. Тие беа облечени во удобна зимска облека со црни маски за лице, кои одговараа на темниот аутфит на Меган.

Нивното неодамнешно излегување во Беверли Хилс доаѓа помалку од еден месец откако Меган откри дека имала спонтан абортус во јули. Таа за „Њујорк Тајмс“ раскажа за времето поминато во болницата со Хари.

 

 

Share

Website https://animedao.nl: Watch Senran Kagura: Shinovi Master animedao Episode 12 knights and magic animedao

Watch Arve Rezzle: Kikaijikake no Yousei-tachi Episode Full

Website https://animepahe.cc: Watch New Dominion Tank Police animepahe Episode 6 online anime

Watch Fate/Kaleid Liner Prisma Illya 2Wei Herz! (Dub) Episode 10

Viwa-n gov: http://viwa-n.gov.vn/hoi-dap-truc-tuyen/chi-tiet-17146

Blip: https://blip.fm/gogoanimelol

Scroll to Top