(Фото) По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк

(Фото) По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк

пред 2 недели

Откако по шест години брак Канје Вест и Ким Кардашијан, најавија се разведуваат, медиумите веќе еден месец пишуваат дека тој е во врска со руската манекенка Ирина Шајк. Сега Канје и Ирина на романтично патување во Прованса, Франција, а сликите се појавија на Интернет.

Тие се семестени во хотелот Villa la Costa каде што една вечер чини 1100 долари.

Франција е една од омилените дестинации на Канје, кој таму често одмараше со Кардашијан. Тие во Франција беа и на првиот состанок, во 2012 година, кога Ким дојде на неговата ревија во склоп на париската модна недела.

Share

4Anime Watch anime online, English anime online HD. True Tears Episode 13

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. Micro Teukgongdae Diatron 5 (Dub) (https://animedao.nl/m/gOnA) Episode Full

https://animeheaven.pro hunter x hunter anime heaven. Princess Principal Crown Handler (https://animeheaven.pro/m/WQZ1) Episode Full

KissAnime Telegra: https://telegra.ph/KissAnime-Watch-Anime-Online-06-09

Scroll to Top