(Фото) Разголена Георгина посакува добра ноќ

(Фото) Разголена Георгина посакува добра ноќ

пред 7 месеци

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, продолжува да привлекува внимание на социјалните мрежи. Не поминува ни еден ден без Георгина да објави провокативна фотографија, стори или видео. Пред три дена, таа објави кратко видео во кое тверка.

За само неколку часа видеото беше прегледано од повеќе од осум милиони луѓе, а синоќа Родригез реши уште повеќе да ја запали машката фантазија. Таа од спалната соба им посака добра ноќ на своите фанови.

Share

AnimeTV free anime: Watch Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 11

4Anime 4anime a silent voice: Gintama (https://4anime.biz/m/vyJ) Episode 201

Scroll to Top