(Фото) Скроз гола Софија Вергара: „Изгледаш како божица“

пред 7 месеци

Актерката Софија Вергара на својот профил на Инстаграм објави фотографија на која позира гола, а за помалку од 24 часа заработи скоро 800.000 лајкови и многу комплименти од нејзините обожаватели.

Тоа е всушност постара фотографија направена за време на едно снимање и ова не е прв пат Софија да објавува фотографии од минатото за да потсети на некои настани.

Таа со своите следбеници често споделува фотографии од снимање во минатото, најчесто оние од 90-тите години на минатиот век, а нејзините обожаватели и кажуваат дека и денес, кога има 48 години, изгледа исто толку заносно.

„Изгледаш како божица“, ја пофали еден коментатор.

„Убава фотографија, изгледаш совршено“, се согласија другите.

Софија неодамна е прогласена за најплатена актерка во светот од страна на магазинот Форбс, а било објавено и дека заработила неверојатни 40 милиони долари во последните 12 месеци.

Share

WCOStream wcostream one piece: Watch Umibe no Étranger Episode Full (https://wcostream.cc/m/mWXJ/ep-1)

ANIMEFLIX hunter x hunter animeflix: Watch DARLING in the FRANXX Episode 5 (https://animeflix.nl/m/YMqN/ep-5)

Scroll to Top