(Фото) Слаткар на прошетка со синот Моша

(Фото) Слаткар на прошетка со синот Моша

пред 3 години

Македонскиот хип-хоп изведувач Марко Маринковиќ Слаткар и неговата сопруга, Сања Николиќ, кон крајот април станаа родители и го добија синот Моша.

Тиe не се активни на социјалните мрежи и многу ретко објавуваат фотографии од приватноста. Сепак, Слаткар, на Инстаграм објави фотографија од него и синот додека се шетаат во природа.

Share
Scroll to Top