(Фото) Снашките на Брена го запалија клубот

(Фото) Снашките на Брена го запалија клубот

пред 1 година

Александра Пријовиќ беше на настап кај својот кум Ацо Пејовиќ во друштво со Виктор Живојиновиќ и неговата девојка Сандра Миљаковиќ. Иако со нив не беше Филип, пејачката цело време беше расположна и со нејзината идна јатвра уживаа со чаша вино. Откако излегоа фотките во јавност, освен прашањето каде е Филип, фановите комнтираа „ ептен згодни, снашките на Брена го запалиле клубот“

 

View this post on Instagram

 

💋

A post shared by Sandra Miljakovic (@sandramiljakovic) on

Единствено остана прашањето каде е сопругот на Александра, Филип.

Share

watch anime online. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

free anime AnimeFreak Fairy Tail (Dub)

AnimeFreak Fairy Tail (Dub) Episode 175

anime sites AnimeFreak To Your Eternity

AnimeFreak Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 4

AnimeFreak That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 15

Scroll to Top