(Фото) Софија Вергара позира гола во када

(Фото) Софија Вергара позира гола во када

пред 1 година

Глумицата Софија Вергара го украде вниманието на социјалните мрежи, објавувајќи фотографии од нејзините снимање од минатото на кои таа е гола.

Глумицата се потсети на едно од снимањата каде позира гола во када, фотографии за кои доби само пофални коментари од фановите.

„Колку луда фотографија. Така си прекрасна“, и напишаа тие во коментарите.

Вергара вели дека на почетокот на кариерата, таа морала многу да се докажува. Дека тогаш ја доживувале како испразнета убавица. Но, таа успеала и го остварила тоа што го наумила, а потоа станала успешна. Покрај кариерата, таа вели дека ја одбележува и љубовниот живот.

„Освен љубовта, денес посакувам и нешто друго. Таа ми ја донесе желбата да успеам, да имам мои пари и да направам нешто од кариерата. Не сакам во мојот живот и животот на мојот син да влезе маж, додека не ги испробам повеќе од нив. Сега сум на една пресвртница во животот и знам што сакам, а во љубовта, никогаш не можеш да знаеш како работите ќе се одиграат. Но, мислам дека по долго време барање, го најдов тоа што го барав и дека тоа ќе биде како бајката со Пепелашка“, изјавила Софија во едно од своите интервјуа за љубовниот живот.

Таа вели дека преку глава и се врските кои не воделе никаде.

 

Share

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

anime to watch AnimeFreak Naruto

watch anime free Black Clover

animes online How NOT to Summon a Demon Lord Ω

anime freaks website Attack on Titan Season 2

watch anime Black Clover

Scroll to Top