(Фото) Со секси фотка Хелена се потсети на времињата кога предизвикуваше озборувања во јавноста

(Фото) Со секси фотка Хелена се потсети на времињата кога предизвикуваше озборувања во јавноста

пред 1 година

Со фотка стара осум години, која е сликана во Дојран, поранешната водителка Хелена Роза се потсети на времето кога била на насловната страница на списанието „Фаци“. Таа позира во бикини, со секси тетоважата на стомакот, а сликата го привлече вниманието на социјалните мрежи.

„Божица“ ѝ коментираа пријателите на „Инстаграм“.

Хелена отсекогаш знаела како да го привлече вниманието на јавноста, и кога беше водителка во Македонија, но и сега кога со семејството живее на Нов Зеланд. Иако ретко споделува слики на социјалните мрежи, нејзините пријатели и фанови знаат да ја пофалат дека секогаш била пред времето и со имиџот и со емисиите што ги водеше.

Share

watch anime free. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch anime dub Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

GoGoAnime Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

The Rising of the Shield Hero (Dub)

GoGoAnime Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone Episode 11

GoGoAnime DARLING in the FRANXX Episode 19

Scroll to Top