(Фото) Спенџарска во друштво со архитектката Марис со секси пози на Сејшели

(Фото) Спенџарска во друштво со архитектката Марис со секси пози на Сејшели

пред 2 години

Водителката Јелена Спенџарска се пофали дека е на Сејшли, во Африка, а друштво ѝ прави извесна архитектка и модел, која се потпишува како Марис. Таа објави неколку фотограии, на кои двете позираат легнати на песок. Уште пред да замине, Спеџарска навјаи дека се спрема за уште едно летување, а кратко потоа објави и дека е во Африка. Нејзната пријателка од фотографиите Спенџарска ја нарече „мојата чудесна жена“ и вели дека иако не се дружат долго време, енергиите им клинкале. За фотките добија коментари дека се ептен секси онака легнати на песокот.

Share
Scroll to Top