(Фото) Фламинго за Нина: Роденденска забава за ќерката на Црнокрак

(Фото) Фламинго за Нина: Роденденска забава за ќерката на Црнокрак

пред 9 месеци

Нина, помалата ќерка на Мики и Светлана Црнокрак вчера славеше роденден. Таа наполни 9 години, а Мики сподели неколку фотографии од роденденската забава. Торта фламиго и цело семејство заедно во време на пандемијата, е сосема доволно за убава журка. Нина е  цели 18 години помала од сестра си Моника, првата ќерка на Мики и Светле. Во една прилика Мики изјави дека целиот живот им се сменил откако се родила Нина и дека иако се толкава разлика, нема поубаво нешто од две ќерки. И Моника Црнокрак тргна по стапките на своите родители па и таа се занимава со манекенство.

Share

4Anime 4anime app ios: That Time I Got Reincarnated as a Slime (https://4anime.biz/m/DGM0) Episode 24

AnimeTV anime: Tokyo Ghoul Episode 12

Scroll to Top