(ФОТО) Јана Бурческа ужива во мајчинството: Идила на Козјак

(ФОТО) Јана Бурческа ужива во мајчинството: Идила на Козјак

пред 4 месеци

Македонската пејачка и водителка, Јана Бурческа, која ја претставуваше Македонија на Евровизија, често е активна на социјалните мрежи, каде споделува и приватни моменти со сопругот и децата.

Јана е мајка на две деца, синот Дарин и ќерката Дона.

Вчера таа сподели фотографија направена на Козјак, под која цитираше позната мисла од американскиот автор Др. Теодор Сеус „На местата каде што одам има работи што гледам дека никогаш не можев да ги кажам ако застанам со З.“

 

 

Share

GoGoAnime gogoanime dororo: Watch The Seven Deadly Sins Episode 6 (https://gogoanime.be/m/xga/ep-6)

ANIMEFLIX animeflix hunter x hunter 2011: Dragon Ball (Dub) (https://animeflix.nl/m/KbR) Episode 153

Scroll to Top