Јоце Панов сака да е Џанлука Ваки

Јоце Панов сака да е Џанлука Ваки

пред 3 години

Поп пејачот Јоце Панов мисли дека е Џанлука Ваки, тоткако објави стори за кое се шегуваат по социјалните мрежи. Демек тетоважи по цело тело за македонскиот пејач налик на 50 годишниот Џанлука Ваки кој  дефинитивно е еден од најпопуларните ликови на Инстаграм на денешницата.

Пензиониран од својата кариера во бизнисот сега прави бум по социјалните медиуми. Тој има повеќе од 11 милиони фанови на Инстаграм на кои секојдневно им го прикажува неговиот раскошен животен стил.

Деновиве беше на вакцина во Белград, каде прими Фајзер и каде беше главна вест по српските медиуми.

Share
Scroll to Top