Ќерката на Деми Мур за првиот секс: Мислам дека ме силуваа

Ќерката на Деми Мур за првиот секс: Мислам дека ме силуваа

пред 11 месец

Румер Вилис, 32-годишната ќерка на Брус Вилис и Деми Мур, проговори за своето прво сексуално искуство и вели дека најверојатно била силувана. Таа кажа дека првиот секс го имала како тинејџерка со повозрасен маж.

„На тие години се чувствував засрамено затоа што повеќето мои другарки ја изгубија невиноста, а јас не. Затоа имав секс со постар маж. Не бев возбуден од тоа. Не бев малтретирана или силувана, но навистина не реков да. Но, не реков ни не. Само што дозволив да се случи. Затоа мислам дека бев силувана“, вели Румер.

Таа додаде и дека смета дека тој требал да провери како се чувствува и дека тоа е одговорност на мажот, особено што тој знаел дека таа е невина.

„Не значи не, но што ако не можеш да кажеш не?“, вели таа.

 

Share

Website https://wcostream.cc: Watch Ashita no Eleven-tachi wcostream Episode Full anime websites

Website https://animebee.to: Watch Sword Gai The Animation Part II animebee Episode 12 anime websites

Website https://animefreak.ws: Watch Gundam Reconguista in G animefreak Episode 26 animefreak boku no hero

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official

Wordlab: https://www.wordlab.com/forums/users/animefreakws/

Dulich yenbai: https://dulich.yenbai.gov.vn/noidung/hoidap/Pages/hoi-dap.aspx?ItemID=2287

Scroll to Top