Џенифер Лопез помлада со шишки: Холивудската ѕвезда има нова фризура

Џенифер Лопез помлада со шишки: Холивудската ѕвезда има нова фризура

пред 8 месеци

Џенифер Лопез со кратки шишки и стилска комбинација, ги собра сите позитивни критики на социјалните мрежи. Елегантните панталони и кошулата со врзување се од брендот Lapointe додека малата чанта е на модната куќа Valentino. Познатиот стилист за коса пак, Крис Еплтон сподели фотографија од новата фризура на 51-годишната ѕвезда.

Share

WCOStream wcostream cartoons: Watch Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 10

AniWatch aniwatch.me: The Rising of the Shield Hero Season 2 Episode 1-Preview

Scroll to Top