Џенифер Лопез помлада со шишки: Холивудската ѕвезда има нова фризура

Џенифер Лопез помлада со шишки: Холивудската ѕвезда има нова фризура

пред 11 месец

Џенифер Лопез со кратки шишки и стилска комбинација, ги собра сите позитивни критики на социјалните мрежи. Елегантните панталони и кошулата со врзување се од брендот Lapointe додека малата чанта е на модната куќа Valentino. Познатиот стилист за коса пак, Крис Еплтон сподели фотографија од новата фризура на 51-годишната ѕвезда.

Share

GoGoAnime: Color Old Master Q anime episode Full online free at https://gogoanime.be watch animes

Website https://animetv.cc: Watch Twin Signal animetv Episode 3 free anime tv shows online

Website https://animefreak.ws: Watch Igano Kabamaru animefreak Episode 24 old animefreak

Website https://animeheaven.pro: Watch Loups=Garous animeheaven Episode Full anime stream

Tourism gov: https://www.tourism.gov.za/Lists/Site%20Feedback/DispForm.aspx?ID=143955

Gogoanimebe doodlekit: https://gogoanimebe.doodlekit.com/

Scroll to Top