Манијак во автобус на ЈСП допирал патничка и се самозадоволувал

пред 2 години

Деветнасетгодишна скопјанка пријавила во полицијата дека вчера околу 13.20 часот во автобус на ЈСП на подрачјето на Центар едно машко лице ја допирало по телото, а потоа се самозадоволувало.

var ai_block_div = document.getElementsByClassName (‘ai-viewports’); ai_insert_code (ai_block_div [ai_block_div.length – 1]);

Се работи на расчистување на случајот, велат од МВР.

Share
Scroll to Top