Мицкоски: 51 лице починато поради Корона, а Заев вели не чувствувал одговорност. А, ако не е ваша, чива е?

пред 7 месеци

51 лице починато поради Корона, а Заев вели не чувствувал одговорност. А, ако не е ваша, чива е?, напиша на својот фејсбук статус лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

„Гробиштата се полни, душите празни. Оваа бројка ќе беше помала да имаше навреме вакцини. Но, провизиите им беа поважни. Оставка за мафијашката власт, а потоа одговорност и нормализација“, напиша Мицкоски.

„Секој според заслуженото, за народот спокој и можности, за криминалците одговорност. Нема бегање!“, додава Мицкоски.

©Makfax.com.mk Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.

Share

AnimeFLV: Madan no Ou to Vanadis: Tigre-kun to Vanadi-chu (Dub) anime episode 14 online free at https://animeflv.uk devilman crybaby animeflv

Picotopia (https://animeheaven.pro/m/yJVb) Episode Full

ANIMEFLIX Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Begone Bell Care; Begone Dull Care (https://animedao.nl/m/8dpX) Episode Full

Openuserjs: https://openuserjs.org/users/animefreakws

Ludomanistudier: https://ludomanistudier.dk/publicering/animefreak-0

Scroll to Top