Татко со здравствени проблеми го избол својот син, а потоа бил совладан од семејството

пред 2 месеци

Осумдесет годишен маж со здравствени проблеми, со остар предмет му нанел повреда на неговиот син во селото Идизово, јавува МВР.

Според пријавеното, тој бил совладан од членови на семејството, при што паднал и се здобил со тешки телесни повреди, констатирани во Комплексот клиники „Мајка Тереза“.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Share

anime heaven anime bleach anime heaven anime heaven anime

hunter hunter animeflix animeflix haikyuu one punch man animeflix

anime planet jojo diamond is unbreakable anime planet jojo part 5 bakemonogatari anime planet

Scroll to Top