22-годишник приведен во Скопје откако го нападнал колегата

пред 12 месеци

Вчера во 15.20 часот од Комплекс клиники „Мајка Тереза“ – Скопје било пријавено дека кај нив бил донесен А.Р. со тешки телесни повреди, здобиени додека бил на работа во фирма во Скопје. По излегување на местото на настанот, од полициски службеници од СВР Скопје било констатирано дека А.Р. бил повреден од друг вработен во фирмата, М.С.(22) од с.Визбегово, скопско. М.С. бил приведен и се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот, соопшти полицијата.

Share

TwistMoe: Dorami-chan: Hello Kyouryuu Kids!! anime episode Full online free at https://twistmoe.net twist moe

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animeflix.nl: Watch Kujibiki Unbalance animeflix Episode 3 dragon ball super animeflix

Maken-Ki! Two Specials Episode 5

About: https://about.me/kissanimemx

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCn-wVisZ_QovLJhWOhZaYHg/about

Scroll to Top