Дресот на Барса за дуелот со Реал

Дресот на Барса за дуелот со Реал

пред 1 година

Фудбалскиот клуб Барселона, во специјално дизајнирани дресови, ќе го игра дербито со Реал Мадрид. Дресовите кои играчите ќе ги носат само на овој натпревар, од 1.февруари ќе можат да се купат во клупските продавници.

Специјалните дресови, Барселона, на јавноста и ги покажа во вторникот. Улогата на манекен ја имаше поранешниот капитен и клупска легенда Карлес Пујол.

Барселона, во Ел Класико, ќе гостува кај Реал во Мадрид, на 11.април.

Share

Review chi tiết về Cổng game đổi thưởng Go88 Club link tài xỉu go88 nổ hũ tài xỉu go88

báo cầu sunwin hướng dẫn tải sunwin cho iphone sunwin clan hop

Scroll to Top