На соиграч на Пандев му го уништија Ферарито во перална за автомобили!

На соиграч на Пандев му го уништија Ферарито во перална за автомобили!

пред 11 месец

Соиграчот на Горан Пандев, голманот на Џенова, Федерико Маркети навистина нема среќа, откако неговото скапоцено Ферари беше целосно уништено откако вработен во една перална за автомобили во Лигурија реши да го повози и да го уништи автомобилот.

Според новинската агенција „АНСА“, Маркети решил да го однесе Ферарито на миење додека е на тренинг на клубот во сончев ден во Џенова, но вработениот во пералната очигледно не можел да ја контролира моќта на „црвениот ѕвер“ и удрил во паркирани автомобили. Тој за среќа, останал без повреди.

Share

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

Fairy Tail (Dub) Episode 173

Pokémon Journeys: The Series Episode 87

My Hero Academia Season 4 Episode 25

AniWatch One Piece (Dub) Episode 752

anime online Record of Ragnarok

Scroll to Top