Ал Пачино на 81. има нова девојка 53 години помлада од него

Ал Пачино на 81. има нова девојка 53 години помлада од него

пред 2 години

81-годишниот Ал Пачино е снимен како излегува од ресторан во Венис Бич во друштво на 28-годишната ТВ продуцентка Нур Алфалах.

Холивудската легенда се појави во поопуштено црно издание и патики, додека Нур го привлече вниманието во хеланки и кожна јакна и чизми до глужд. Тие ги игнорирале фотографите.  На излегување ги пречекал црн автомобил во кој заедно се упатиле во непознат правец.

Младата бринета претходно беше поврзувана со Клинт Иствуд и Мик Џегер. “Срцето не прашува за годините, срцето само знае какво е чувството. Тоа беше мојата прва сериозна врска и бев многу среќна”, рекла таа еднаш за врската со Џегер.

Share
Scroll to Top