Анастасија и Гудељ се журкаат на Ибица, облечени во брендирана облека од 10.000 евра

Анастасија и Гудељ се журкаат на Ибица, облечени во брендирана облека од 10.000 евра

пред 10 месеци

Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ објавија фотографија од ноќно излегување на Ибица, а фудбалерот покажа и како изгледа по трансплантацијата на коса.

Парот моментално ужива во заедничкиот одмор на Ибица каде биле и на романтична вечера, а потоа и на журка.

Двајцата се активни на социјалните мрежи, па Анастасија објави фотографија од синоќешната забава, а за оваа прилика и двајцата биле облечени во модниот бренд „Гучи“.

Пејачката носела црн долг фустан за кој српските медиумите пишуваат дека чини околу 5.000 евра, додека Гудељ одбрал елек од истиот моден бренд за кој платил дури 2.500 евра.

Немања ја објави и фотографијата на својот Инстаграм профил.

Share
Scroll to Top