Ана Николиќ го спореди Раста со својот татко и му посвети емотивни стихови

Ана Николиќ го спореди Раста со својот татко и му посвети емотивни стихови

пред 7 месеци

Српската пејачка Ана Николиќ и нејзиниот поранешен партнер, раперот Стефан Ѓуриќ Раста неодамна го прославија роденденот на својата ќерка Тара.

Потоа беа фотографирани во одлично расположени и насмеани, со што повторно ги подгреаа приказните за нивно можно помирување.

Дека пејачката се уште не е рамнодушна на поранешната љубов, покажува и нејзината последна објава на Инстаграм.

Имено, Николиќ на оваа социјална мрежа ја објави фотографијата на Раста веднаш до фотографијата на нејзиниот татко. Заедно со објавата таа ги додаде зборовите на една од песните на Дино Мерлин.

Share
Scroll to Top