(Видео) Бодибилдер што беше во љубов со секс-кукла, се ожени со неа

пред 2 месеци

Казахстанскиот бодибилдер Јури Толочко, конечно се ожени со секс-куклата Марго што ја побара за жена лани во декември. Тие требаше да се вeнчаат во април годинава, но венчавката се одложи поради пандемијата со коронавирусот. Тие требаше да прават свадба и во октомври, но тогаш Јури беше нападнат од неколку мажи и неколку дена помина во болница.

Видеото од церемонијата, Толочко го објави на социјалните мрежи.

Бодибилдерот се идентификува како пансексуалец и вели дека може да се вљуби во лик, слика или личност.

„Го сакам процесот на самиот секс. И во овој случај, полот и сексуалната ориентација не се особено важни. Мојата врска со Марго толку многу ме пали, повеќе и од самиот секс. Исто така, сакам БДСМ. Сакам да ме мачат, имам силен праг на болка. Исто така, сакам да доминирам. Марго е способна за работи за кои луѓето не можат да ги издржат“, рекол бодибилдерот.

(Фото) Бодибилдер не отиде со секс-куклата на меден месец заради короната

Share

Yosuga no Sora (https://animeplanet.cc/m/joX) Episode 12 at AnimePlanet jojo part 4 anime planet

Watch The Irregular at Magic High School: Visitor Arc (Dub) Episode 4 at website https://animeheaven.pro dragon ball z anime heaven

Scroll to Top