(Видео) Водителката на „Никогаш не е доцна“ ќе скршеше нога среде емисија

(Видео) Водителката на „Никогаш не е доцна“ ќе скршеше нога среде емисија

пред 8 месеци

Водителката на музичкото шоу „Никогаш не е доцна“, Драгана Катиќ, падна среде снимање и си ја повреди ногата.

Кога таа тргна да се симнува од големата сцена, дел од подот се искрши, ногата ѝ пропадна, по што таа се сопна и падна на коленото.

Педесет и петгодишната водителка покажа дека е прав професионалец, па и покрај болката и хематомот на коленото, издржа на сцената до крајот од снимањето на шоуто.

 

 

 

 

Share

Website https://aniwatch.pro: Watch Problem Children Are Coming from Another World, Aren`t They?: The Hot Spring Fun Trip (Dub) aniwatch Episode Full watch anime dub

Watch anime online for free at AnimeTV free anime tv shows online

Website https://wcostream.cc: Watch Baoh the Visitor wcostream Episode Full watch anime dub

AnimeHeaven: Guyver: Out of Control anime episode Full online free at https://animeheaven.pro hunter x hunter anime heaven

Spreaker: https://www.spreaker.com/user/14761012

Folkd: https://www.folkd.com/user/gogoanimebe

Scroll to Top