(Видео) Додека детето слуша онлајн настава, мајка му се прошета гола низ собата

(Видео) Додека детето слуша онлајн настава, мајка му се прошета гола низ собата

пред 1 година

На социјалните мрежи се појави снимка од онлајн настава во Америка. Додека наставничката им објаснуваше на децата, мајката на еден од учениците, за момент се прошета гола пред камерата.

Наставничката веднаш му кажа на ученикот да ја исклучи камерата. Жената не знаеше дека во тие моменти нејзиниот син има онлајн настава.

Share

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX Naruto

anime website My Hero Academia

ANIMEFLIX Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

anime sites Dragon Ball (Dub)

watch anime free ANIMEFLIX My Hero Academia Season 3 (Dub)

Scroll to Top