(Видео) Клаудија Шифер доби Барби кукла

(Видео) Клаудија Шифер доби Барби кукла

пред 7 месеци

Покрај барби куклата со фустан од „Версаче“, Клаудија доби уште една персонализирана Барби, со фустан од компанијата „Балман“ кој го носеше во 2016 година.

„Клаудија со децении беше инспирација за милиони луѓе. Таа ги поттикнуваше со својата самоувереност, стил и убавина. Кога го видов тој фустан, знаев дка ќе биде во тој најубава. Тоа беше еден од најгордите моменти во мојот живот. „Балман“ кампањата која се снимаше, за мене остави еден од најомилените спомени. И тоа како сум возбуден што можам да го видам истиот фустан на уште една модна икона, која претставува инспирација“, изјавил креативниот директор на „Балман“, Оливер Рустенг.

Share

WCOStream watch cartoons online wcostream: Dragon Ball Z (Dub) Episode 291

KissAnime anime sites: Watch Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! Episode 2 (https://kissanimeonline.com/m/OgP1/ep-2)

Scroll to Top