(Видео) Маријана Станојковска игра секси како Џенифер Лопез

пред 1 година

Водителката и лото-девојка, Марјана Станојковска, објави видео на кое танцува како Џенифер Лопез. Таа го прифати предизивкот што се шири на социјалните мрежи да игра на најновиот хит на Лопез и Малума, Pa Ti, кој е познат како PaTiGhallenge.

Овој предизвик го почна самата латино-ѕвезда на „Тик ток“ и ги повика нејзините фанови да играат на песната, а потоа и да ги објавуваат своите видеа.

Марјана, која се натпреваруваше во шоуто „Танц со ѕвездите“, од нејзинте фанови доби само комплименти за играњето. Некои ѝ напишаа и дека е подобра и позгодна од Лопез.

 

View this post on Instagram

 

#PaTiChallenge ⚡️ #jeniferlopez #tiktok #viral #video #foryou #4you #foryoupage

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) on Oct 12, 2020 at 1:41pm PDT

Share

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 37

ANIMEFLIX That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 23

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

watch anime dub Demon Slayer: Entertainment District Arc

Tokyo Revengers (Dub) Episode 23

Scroll to Top