(Видео) Папата лајкал фотографии од секси Бразилка

(Видео) Папата лајкал фотографии од секси Бразилка

пред 11 месец

Папата Франциско бил фатен како лајкува фотографии од бразилскиот модел Наталија Гарбото. Медиумите во Италија пренесуваат дека оној што бил задолжен да го води неговиот налог на „Инстаграм“, веројатно повеќе нема да ја извршува оваа работа кога скандалот излезе во јавност.

Папата Франциско ја лајкувал фотографијата на Наталија на која таа позира во школска униформа.

„Макар одам и во рајот“, се пошегувала Наталија

Налогот на првиот човек на Ватикан го следат повеќе од 7 милиони луѓе, па сосема беше јасно дека некој ќе забележи што се случува на „Инстаграм“.

Share

AnimeTV: Lupin III: Nusumareta Lupin anime episode Full online free at https://animetv.cc watch anime

https://animeflix.nl demon slayer animeflix

https://gogoanime.be gogoanime25

AnimeBee: Shin Koihime†Musou: Live Revolution anime episode Full online free at https://animebee.to anime online

Telegra: https://telegra.ph/AnimeFreak-06-30

Docs google: https://docs.google.com/document/d/1lvCR6cw2GHAvzRSx4rmagWF9kmgvnj7OAYsACFBvsFc

Scroll to Top