(Видео) Пет јога-пози за утринска енергија

(Видео) Пет јога-пози за утринска енергија

пред 3 месеци

Јога инструкторката Бернис Мајлс тврди дека секое утро може да биде поубаво ако го почнете со јога. Таа препорачува пет лесни пози што ќе ви дадат енергија.

„Наутро е важно да се истегнете убаво. Затоа, погледнете ги овие едноставни јога-вежби, кои ќе ви помогнат да се размрдате и да бидете полни со енергија во текот на целиот ден“, вели таа.

Share

The King's Avatar 2 (https://funimationfree.com/m/gkx9) Episode 12 at website https://funimationfree.com funimation productions

The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 25 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll apple tv free

Scroll to Top