(Видео) Хилари Свонк покажува вежби за трудници во сала, актерката вежба за тројца

(Видео) Хилари Свонк покажува вежби за трудници во сала, актерката вежба за тројца

пред 1 година

Холивудската актерка Хилари Свонк (48) на Инстаграм сподели видео во кое објаснува како ја одржува кондицијата и додека е бремена со близнаци. Но не станува збор само за вежби туку за сериозен тренинг во теретана.

„Јас и бебињата вежбаме. Помина долго време откако петокот беше резервиран само за кондиција“, напиша актерката која во април очекува близнаци.

Фановите на актерката и напишаа дека е девојката од милион долари и ја пофалија за објавата. „Леле, како имаш сила за тројца луѓе“, „Неверојатно. Ти си толку жешка!“, се дел од коментарите.

Во октомври 2022 година, актерката објави дека таа и нејзиниот сопруг Филип Шнајдер очекуваат бебе. Таа во во интервју изјави дека во првите 16 недели имала утрински мачнини и се што можела да јаде било овошје и 10 калинки дневно, а понекогаш додавала путер од кикирики.

Во придружба на нејзиниот сопруг, Хилари неодамна се појави во фустан по нарачка на Прада на доделувањето на Златните глобуси 2023 година, а само еден ден пред доделувањето на престижните награди гостуваше во шоуто на Џејмс Корден, каде рече дека со оглед на тоа што чека близнаци, нејзината бременост ја смета за чудо.

Share
Scroll to Top