(Видео) Хју Џекман гол во реклама за чевли

пред 1 година

Австралискиот глумец Хју Џекман се соблече гол во рекламата за чевли за „Р. М Вилијамс“. 51-годишниот актер во видеото носи само чевли на популарниот бренд и вели дека му се толку удобни и убави што не сака да ги нагрди со облека. „Го поттикнуваме Хју, но и сите луѓе да носат облека со нашите чевли. Облеката е убава, таа е корисна“, стои покрај видеото што компанијата го објави и на „Јутјуб“. Инаку, Хју деновиве беше во центарот на вниманието кога неколку медиуми објавија дека глумецот е геј, но неговата сопруга веднаш јавно демантира.

Share

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch anime online Hunter x Hunter (2011)

GoGoAnime Bleach

anime sites Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

gogoanimeio Hunter x Hunter (2011) (Dub)

gogo anime tv Tokyo Ghoul

Scroll to Top