(Видео) Чаламџија со „бентли“ влета на скопскиот плоштад па доби казна од 45 евра

(Видео) Чаламџија со „бентли“ влета на скопскиот плоштад па доби казна од 45 евра

пред 9 месеци

На социјалните мрежи кружи видео снимка на која се гледа како автомобил од марката Бентли, поминува на среде поставените украси на плоштадот „Македонија“ каде што граѓани се движат. Некои од нив почнуваат да бегаат.  Министерството за внатрешни работи го пронашла Б.А. од Арачиново, кој со патничко возило „бентли“ се движел по плоштадот во Скопје и ја загрозил сигурноста на присутните граѓани и доби казна од 45 евра.

Share

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeheaven.pro: Watch InuYasha the Movie: Affections Touching Across Time animeheaven Episode Full animeheaven dragon ball

KissAnime: Tamayura: More Aggressive - Tsuitachi dake no Shuugakuryokou, Nanode anime episode Full online free at https://kissanime.mx anime

https://animeflv.uk anime streaming

Credly: https://www.credly.com/users/kissanimemx/

Mapleprimes: https://www.mapleprimes.com/users/kissanimemx

Scroll to Top