(Галерија) Бекамови на одмор во Дубровник, роденденот на Харпер го прославија во луксузна вила

пред 2 години

Викторија и Дејвид Бекам летуваат во Хрватска со своите деца, познатата двојка престојува во луксузниот комплекс Лопуд 1483 во Лопуд, пренесуваат хрватските медиуми.

var ai_script = document.getElementsByClassName (‘ai-viewports’); ai_insert_viewport (ai_script [ai_script.length – 1]);

Таму го прославија и 11-от роденден на својата ќерка Харпер, а на Инстаграм објавија фотографија од прославата. Дубровничкиот весник пишува дека пред комплексот Лопуд 1483 има чувар. Тоа е поранешен францускански манастир што го обновила грофицата Франческа фон Хабсбург и денес е една од врвните локации на Јадранот. Во рамките на комплексот има и Света градина.

Изнајмувањето на луксузниот комплекс за еден ден чини 10.000 евра за десет лица, а цената на едно ноќевање е околу 1.400 евра. Познатиот пар неодамна посети ресторан на островот Шипан.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lopud1483 (@lopud.1483)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lopud1483 (@lopud.1483)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lopud1483 (@lopud.1483)

Share
Scroll to Top