Глумецот Крис Еванс е најсекси маж на светот

Глумецот Крис Еванс е најсекси маж на светот

пред 2 години

Магазинот „Пипл“ го избра актерот Крис Еванс за најсекси маж во 2021 година. Тој ќе се најде на насловната страница на списанието што треба да излезе следната недела.

Еванс оваа титула требаше да ја добие уште лани, но уредничкиот тим на „Пипл“ тогаш решо дека е подобро да почекаат една година, бидејќи Еванс случајно објави слика од својот пенис на интернет, пишува „Пејџ сикс“. Титулата лани ја доби актерот Мајкл Б. Џордан.

За потсетување, ѕвездата на филмот „Капетан Америка“ и „Извадете ги ножевите“, пред една година ненамерно сподели фотографија од својот пенис со своите 5,7 милиони следбеници. Иако набргу ја избриша сликата, сликата беше сочувана и почна да се споделува на Твитер.

Share
Scroll to Top