Едита му ги искршила станот и колата на бившиот дечко

Едита му ги искршила станот и колата на бившиот дечко

пред 11 месец

Српската печајчка Едита Арадиновиќ, која се прослави со групата „Министарке“, неодамна во интервју призна дека на нејзиниот поранешен дечко му ги искршила колата и станот, затоа што била бесна. Таа тврди дека за ова имала добра причина, и дека тој е свесен дека згрешил, па затоа не јз пријавил во полиција.

„Имав излив на бес, но бев целосно во право, бев повредена. На поранешното момче му ја искршив колата. И цел стан му го растурив, му ги фрлав работите од третиот кат преку прозорец. Да имав време, најверојатно ќе му ги сечев алиштата со ножички, уште повеќе ќе искршев, но не стигнав“, раскажала Едита.

Таа во интервјуто рекла и дека нема среќа во љубовта, односно дека мажите не ѝ приоѓаат.

„Не знам зошто е тоа така, но мене мажите не ми се додворуваат. Ама за сега не се бунам, и вака ми е добро“, додала пејачката, која публиката ја памти и од шоуто „Твоето лице звучи познато“.

Share

Code Geass: Akito the Exiled - The Wyvern Divided (Dub) (https://animebee.to/m/bxv5) Episode Full

Blade Dance of the Elementalers (https://animekisa.in/m/3kR) Episode 12

4Anime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animeflv.uk: Watch Hungry Days: Aoharu ka yo. animeflv Episode 6 watch anime free

Disqus: https://disqus.com/by/animeflixnl/

Metal-archives: https://www.metal-archives.com/users/animeflixnl

Scroll to Top