Заев и Шилегов се пофалија со паричките за Бадник

пред 5 месеци

Покрај повеќето јавни личности кои се пофалија кому се му паднала паричката за Бандик, и премиерот Зоран Заев и градоначалникот Петре Шилегов објавија како дома поминале на празничната трпеза. Па така годинава во домот на Заеви, премиерот беше најсреќен на бадниковата трпеза оти кај него паднала паричката.  Празничната фотографија ја сподели неговата ќерка Александра .

 

 

Share

4Anime 4anime safe: Watch Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 61 (https://4anime.biz/m/YOVJ/ep-61)

KissAnime kissanime softonic: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 13 (https://kissanimeonline.com/m/gdLB/ep-13)

Scroll to Top