Калиопи за два месеца ослабе 10 килограми

Калиопи за два месеца ослабе 10 килограми

пред 2 години

Поп-пејачката Калиопи за два месеца ослабе десет килограми. Таа откри дека се придржувала до специјална исхрана што за неа ја подготвил нутриционист, па на инстаграм-стори објави слика од еден од оброците што ги јаде: хењда со домати и пиперка.

„За два месеца минус десет килограми. Многу среќна! Многу здрава! Браво за мене, добра работа“, напиша Калиопи.

Откако лани имаше многу концерти и настапи, Калиопи периодов е посветена на новиот албум и снимање нови песни.

Share
Scroll to Top