Милош Биковиќ е заразен со коронавирус

Милош Биковиќ е заразен со коронавирус

пред 5 месеци

Српскиот актер Милош Биковиќ е заразен од коронавирус. Извор близок до актерот открил дека тој повеќе од десет дена имал симптоми.

„Милош не излегува од дома, одбегнува да се јавува на телефон, за никој да не дознае дека е болен“, открива изворот.

Тој вели дека Милош се чувствувал добро, но морал да мирува, сè додека вториот тест не покаже дека е негативен на вирусот.

„И покрај состојбата со коронавирусот, Милош продолжува со својот работен ангажман. Цела оваа ситуација спречи одредени проекти да завршат на време, но Милош вели дека се чувствува добро и верува дека наскоро повторно ќе почне со снимање“, открива изворот.

Share

KissAnime konosuba movie kissanime: Bleach (https://kissanimeonline.com/m/n97) Episode 366

AnimeDao my hero academia season 4 animedao: The Promised Neverland Season 2 (https://animedao.nl/m/gOyk) Episode 11

Scroll to Top