Првиот секс ми траеше 14 секунди - глумецот Жил Марини раскажа како ја изгубил невиноста

Првиот секс ми траеше 14 секунди – глумецот Жил Марини раскажа како ја изгубил невиноста

пред 10 месеци

Францускиот глумец Жил Марини, познат по улогата на Данте, соседот на Саманта во филмот „Сексот и градот“, во интервју за американското списание Page Six раскажа за првото сексуално искуство. Тој откри дека ја изгубил невиноста на 13 години, со својата тогашна девојка, Соња, која имала 17.

„Беше романтично и застрашувачко. Соња растеже во дом за деца без родители и ме повика во својата соба и покрај тоа што имаше дечко по име Коко. Само што почнавме, го слушнав нејзиниот дечко како ѝ вика да ја отвори вратата. Тоа беше моето прво сексуално искуство. Сè беше готово за 14 секунди“, рекол 44-годишниот Жил.

Глумецот во интервјуто зборува и за малата улога во филмот работен според хит-серијата „Сексот и градот“.

„Иако се појавив на само неколку секунди, во мали сцени, почнаа да ми пишуваат и жени но и мажи“, рекол Жил, кој е оженет и има две деца, син и ќерка.

Share

Hikari: Kariya wo Tsunagu Monogatari Episode Full

AnimeDao: Record of Grancrest War (Dub) anime episode 24 online free at https://animedao.nl animedao pokemon

Ninja the Wonder Boy Episode 1

AnimeFLV - Ver Anime, Ver Anime Online Sub Español en HD

Fairmark: https://fairmark.com/forum/users/kissanimemx/

Vpubnddonggiang gov: http://vpubnddonggiang.gov.vn/Default.aspx?tabid=65&TLID=9752

Scroll to Top