Саша Ковачевиќ се соблече гол на Тајланд

Саша Ковачевиќ се соблече гол на Тајланд

пред 1 година

Српскиот пејач Саша Ковачевиќ ужива на одмор во Тајланд. Тој на Инстаграм објави неколку фотогрфаии и позираше во природа без кошула и ги покажа мускулите.

„На плажа“, напиша Ковачевиќ, фотографиите за еден ден собраа над 42 илјади лајкови.

„Убаво е кога јавна личност се грижи за својот изглед“, „Преубав си“, „Уф, каков си“, се само дел од коментарите под објавата.

Ковачевиќ неодамна со слични фотографии се пофали на Инстаграм од Дубаи.

Share
Scroll to Top