Сања е новата водителка во „Брза кујна“

Сања е новата водителка во „Брза кујна“

пред 4 месеци

Сања Савеска е новата водителка во кулинарското шоу „Брза кујна“. Сања доаѓа на местото на Александра Илиевска и заедно со Марк де Јонг и Никола Мишковски веќе го почнаа снимањето на шестата сезона. Сања е познат телевизиски лик од утринската програма и информативниот дел на Телевизија 24. „Ново освежување“, „Редно беше да почнете“, „Каде е … Continue reading Сања е новата водителка во „Брза кујна“

Текстот Сања е новата водителка во „Брза кујна“ е превземен од Reporter.mk.

Share

That Time I Got Reincarnated as a Slime (https://crunchyrollfree.com/m/22xG) Episode 24 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll 30 days free trial 2020

Watch Horimiya Episode 1 (https://animefreak.ws/m/ooZx/ep-1) at website https://animefreak.ws. See more anime freaks tv

Scroll to Top