Свирка на Влатко Лозаноски во Скопје

Свирка на Влатко Лозаноски во Скопје

пред 2 години

Поп-пејачот Влатко Лозаноски по подолго време повторно продолжува со настапите. Со бендот ќе имаат свирка на 2 април во кафе бар Мартини. Скопјани ќе можат да уживаат во неговите хитови „Јако, јако“, „Жена како ти“, „Километри“, „Нема ден нема ноќ“ и други.

„Драги пријатели, заедно со мојот бенд, ве покануваме во кафе бар Мартини во Скопје. Ве очекуваме на одлична забава“, најави пејачот.

 

 

Share
Scroll to Top